Aikaisemmat toimihenkilöt

KD Varkauden puheenjohtajina ovat toimineet:

  • Kujanpää Markku 2019 ->
  • Andström Urpo 2018 -> 11.7.2018
  • Kujanpää Markku 2016 - 2017
  • Launo Timo 2014 - 2015
  • Hyttinen Keijo 2011 - 2013
  • Kiljunen Marja 2009 - 2010
  • Ihalainen Jarmo 2005 - 2008
  • Hyttinen Anita 2003 - 2004
  • Kärkkäinen Kari 2001 - 2002
  • Launo Timo 1997 - 2000
  • Kujanpää Markku 1993 - 1996
  • Könönen Lea 1991 - 1992